Главное

У Мінську розпочалися протести проти інтеграції з РосієюРегіони - rezonans.info

14:13 07 Декабрь Киев, Украина

У Мінську розпочалися протести проти інтеграції з РосієюРегіони У Мінську розпочалися протести проти інтеграції з РосієюРегіони Корреспондент.net, Сьогодні, 12:40 0 472 Фото: Радио Свобода Протести в Мінську На акції почалися зіткнення з "людьми в штатському". Учасники акції кричали: "ганьба", "фашисти", "незалежність" і "живе Білорусь". У столиці Білорусі в суботу, 7 грудня, проходить акція протесту проти інтеграції з Росією. Як видно з трансляції Радіо Свобода, на акції почалися зіткнення.

Зазначається, що за короткий час на Жовтневій площі в Мінську зібралися більше тисячі осіб. Пікетники хотіли піднятися на сходинки Палацу Республіки, проте їм перегородили шлях люди в штатському. Вони відштовхали учасників протесту і журналістів і стали кордоном на сходах. Правоохоронців у формі на площі є тільки кілька правоохоронців в формах.

У мегафон пікетників закликають розійтися. Під час штовханини з "людьми в штатському" активісти скандували "ганьба", "фашисти", "незалежність" і "живе Білорусь". Після зіткнення учасники протесту пішли до сходів Будинку профспілок, який розташований поруч і "люди в цивільному" побігли разом з натовпом. Так протестуючі почали "ганяти" переодягнених службовців від сходів до сходів.

Нагадаємо, що раніше Лукашенко заявив, що Білорусь не ввійде до складу "братньої Росії". Росія і Білорусь не веде переговори з політичних питань, зокрема, про створення єдиного парламенту, запевнив Лукашенко. Тим часом, за даними ЗМІ, Угода про інтеграцію може бути підписана вже в ці вихідні.  Новини від Корреспондент.net в Telegram.