Главное

У Мінську затримали кількох учасників протесту - Экстренные новости

23:02 16 Август Киев, Украина

У Мінську затримали кількох учасників протесту У Мінську затримали кількох учасників протесту Корреспондент.net, Сьогодні, 21:58 0 528 Кількох учасників акції в Мінську затримали силовики Силовики в штатському вискочили з мікроавтобуса без номерів, схопили людей і відвезли в невідомому напрямку. Біля ГУМу в Мінську, Білорусь, силовики без розпізнавальних знаків затримали кількох пікетників. Про це повідомляє Радіо Свобода - Білорусь в неділю, 16 серпня. Біля магазину силовики в цивільному вискочили з білого мікроавтобуса без номерів, схопили кількох людей і відвезли їх в невідомому напрямку.

Інші учасники протесту були обурені, але не вступили в протистояння з силовиками. Нагадаємо, що в Мінську учасники акції заповнили площу Незалежності. Учасники акції зайняли майже всю площу і весь проспект. Люди стоять з плакатами, на яких вимоги звільнити політв'язнів, кричать "Відпускай!".

Також у Тихановської озвучили вимоги протестуючих. Люди хочуть, щоб всіх затриманих учасників протестів звільнили, а Лукашенко пішов у відставку. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet   ТЕГИ: Беларусь,&nbsp протесты,&nbsp протест,&nbsp Минск,&nbsp акции протеста .