Главное

У Мінську зникла Тихановська - Это удивило всех

00:46 11 Август Киев, Украина

У Мінську зникла Тихановська У Мінську зникла Тихановська Корреспондент.net, Вчора, 23:06 0 1349 Раніше Тихановська відмовилася визнати поразку на виборах Після тригодинної бесіди із представниками влади у Центрвиборчкомі головний опонент президента Олександра Лукашенка поїхала в невідомому напрямку.   Представники виборчого штабу опозиційного кандидата у президенти Білорусі Світлани Тихановської не можуть зв'язатися з нею вже більше п'яти годин. Про це в понеділок, 10 серпня, повідомив телеграм-канал Белсат.   За його даними, Тихановська приїхала в Центральну виборчу комісію зі своїм адвокатом Максимом Знаком, але при цьому перебувала з ним у різних кімнатах.

  Тому, за словами адвоката, він не знає, про що Тихановська говорила із представниками влади. Після цього вона вийшла із ЦВК, сказавши: "Я прийняла рішення".   Опісля Тихановська поїхала в невідомому напрямку. Її прес-секретар Ганна Красуліна зазначила, що не знає, яке рішення прийняла кандидат.

Вона, як і раніше, не виходить на зв'язок.   Раніше у штабі Тихановської заявили про тотальну фальсифікацію результатів президентських виборів у Білорусі. Представники опозиції стверджують, що мають дані про те, що насправді від 70% до 90% виборців проголосували за Тихановську.   Новини від Корреспондент.net в Telegram.