Главное

У Молдові кількість інфікованих COVID-19 перевищила 25 тис. - Читать в rezonans.info

21:47 01 Август Киев, Украина

У Молдові кількість інфікованих COVID-19 перевищила 25 тис. Кількість заражених коронавірусом в Молдові перевищила 25 000 людей, свідчать офіційні дані, представлені в суботу ввечері "Інтерфаксу" прес-службою Міністерства охорони здоров'я, праці та соціального захисту республіки. "Сьогодні були оброблені 2 322 тести, з яких 1 815 - це первинні тести. У результаті з'ясувалося, що 380 результатів виявилися позитивними. Таким чином, загальна кількість зареєстрованих випадків COVID-19 в Молдові складає 25 113 осіб", - йдеться в повідомленні.

Згідно з даними МОЗ, з медичних установ були виписані ще 302 пацієнти. Таким чином, загалом від коронавируса вилікувалися 17 тис. 571 особа. Водночас, в суботу померли ще 5 пацієнтів, у яких раніше діагностували коронавірус.

Загальна кількість жертв пандемії в Молдові зросла до 788 осіб. Після того, як у червні та на початку липня рівень поширення коронавірусу знизився, в останні два тижні липня кількість хворих зросла приблизно на 25%. У зв'язку з цим, Національна комісія з громадської охорони здоров'я прийняла рішення продовжити до 31 серпня дії надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я. Це означає, що зберігаються майже всі колишні обмеження - заборона збиратися не більше трьох осіб, заборона на роботу нічних клубів, дискотек, обмеження для людей старшого віку.

Зберігається заборона на відкриття дитячих оздоровчих таборів, шкіл і дитячих садків до 1 вересня, а також залишається обов'язковою самоізоляція на 14 днів для громадян Молдови, які повертаються в країну. У п'ятницю Комісія оголосила також про посилення деяких заходів і введення обмежень, раніше знятих. Зокрема, з 1 серпня знову заборонена робота відкритих басейнів, яким дозволили працювати з 15 липня.     Теги: #статистика #коронавірус .