Главное

У МОЗ розповіли, кого в Україні першими вакцинуватимуть від коронавірусу - Выбор редакции rezonans

00:27 22 Ноябрь Киев, Украина

У МОЗ розповіли, кого в Україні першими вакцинуватимуть від коронавірусу Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів, кого та кого в Україні першими вакцинуватимуть від коронавірусу Про це йдеться в повідомленні на його сторінці у Facebook.

“Щойно завершилась онлайн-конференція з представниками COVAX (ініціативи щодо глобального доступу до вакцин проти COVID-19). Було визначено подальший план дій щодо поставки майбутньої вакцини в Україну”, – зазначив Степанов.
Він розповів, що Україна отримуватиме її декількома траншами, і першими вакцинацію пройдуть медики. 
“Перший становитиме близько 1 млн 200 тис.

доз. У пріоритеті ‎першого етапу щеплення – працівники галузі охорони здоров’я. Люди, які щохвилини наражають себе на небезпеку, коли рятують інших”, – наголосив міністр.

Усього ж COVAX планує надати Україні близько 8 млн доз вакцини проти коронавірусної інфекції, додав урядовець.

“Завдяки цьому будуть провакциновані на безкоштовній основі до 20% наших громадян”, – пояснив Степанов.
Наступні кроки України у співпраці з COVAX, розповів він, – це підписання технічної потреби від України та умов співпраці. Нагадаємо, в Україні за добу ​​14 575 нових випадків COVID-19, на Прикарпатті – 593. Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Вже понад пів року у світі лютує коронавірус.

Хвороба, яку він викликає, за найбільш оптимістичними прогнозами, супроводжуватиме людство ще щонайменше рік. З часу появи вірусу COVID-19 зафіксували у 54 мільйонів жителів планети, з них 34 мільйони одужали, а 1,3 мільйона – на жаль, померли. Пандемія викликала у людей різну реакцію. Дехто, побоюючись за своє життя Я щодня гуляю тут зі своїм собакою.

Взад-вперед. Туди-сюди. Тут ходимо тільки ми: я і собака. Краєвид щоразу однаковий: шипшиновий кущ, дві берези, молодий дубок, тернові хащі, високий паркан – і назад у зворотному порядку.

Хіба, може, листу на тому всьому щодня стає все менше, а шипшинові ягідки все більше морщаться і тьмяніють.  А сьогодні Ми всі живемо всередині казки. Казки про втрачений час в умовах пандемії. І її сюжет розгортається за законами ситкому, коли логіка наступних подій визначається попередніми вчинками персонажів. Володимир Зеленський захворів на COVID-19.

Його госпіталізовано до «Феофанії» з симптомами, з якими посполитому українцеві дай Боже встановити постійний контакт з сімейним лікарем. Зі спецпалати (про відсутність яких              Якось на одній із наших пар під час мого навчання філфаці письменник Степан Процюк розповідав нам про Лесю Українку та її «Кассандру». Він звернув увагу на двох героїв цього твору: саму Кассандру та її брата Гелена. Обоє були жерцями.