Главное

У Надвірній за зачиненими дверима знайшли тіло чоловіка - Читать всем на rezonans

08:03 08 Декабрь Киев, Украина

У Надвірній за зачиненими дверима знайшли тіло чоловіка Вчора, 7 грудня о 18:00 в Надвірній рятувальники виїжджали на виклик по вулиці Левицького. Працівники рятувальної служби надали допомогу по відкриванню дверей, де власник квартири не відповідала на телефонні дзвінки та не виходила на зв’язок протягом тривалого часу. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Рятувальники потрапили до квартири на четвертому поверсі, відчинивши двері за допомогою спеціальних інструментів.

В помешканні вони виявили тіло 53-річного чоловіка, власника помешкання, без ознак життя. Причина смерті чоловіка наразі встановлюється. Нагадаємо, У Надвірній вночі згорів магазин із тканинами Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Мені було років 15-16-17… На цім можна було б і завершити історію. Бо коли людина хоче оповісти щось, що трапилося 20 літ тому, то це вже, напевно, точно-преточно якась ностальгічна нудь.

Спогади про юність, яка відшелестіла, і про те, що тоді й трава була зеленіша, а небо світилося вночі більшою кількістю зірок. Втім так. Про У сучасному світі кожен представник влади сам обирає найбільш прийнятну для себе модель комунікації з суспільством. Погано, коли вона не враховує інтереси і запити значної частини громадян країни в умовах гібридної війни, що триває.

І справа не у формі – відеозверненнях, а у їх змістовному наповненні. Володимир Зеленський значну частину свого життя розважав та смішив Літопис Галицький “Заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначено Дмитра Романюка, який у 2004 році кинув яйцем у Віктора Януковича… Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій. «Герой дня Дмитро Романюк. Пам’ятаєте відео коли кинули яйце в Януковича, людина яка ризикнула таке зробити – це він, нині заступник голови ОДА в Івано-Франківській області.