Главное

У Надвірній з’явилась станція з моніторингу якості повітря - Спец. Материалы

14:25 09 Декабрь Киев, Украина

У Надвірній з’явилась станція з моніторингу якості повітря В Надвірній встановили станцію моніторингу якості повітря. Як повідомляють на сторінці Надвірнянської міської ради, стан атмосферного повітря – один з головних чинників, які впливають на здоров’я населення. Щороку по всій країні в атмосферу виділяється близько 17 млн тонн шкідливих речовин. Тому стан атмосферного повітря в Україні викликає занепокоєність екологічних організацій та медиків.

Мешканців Надвірної теж торкнулась проблема забруднення повітря через діяльність промислових підприємств, а також значне збільшення кількості автотранспорту. У зв’язку з цим мер міста Зіновій Андрійович ініціював встановлення станціії моніторингу якості повітря. Між Надвірнянською міською радою та ГО «Платформа Громадський Контроль» вже укладено меморандум про співпрацю щодо моніторингу якості повітря. Відповідно до нього ГО безплатно дало місту станцію моніторингу якості повітря, яку підключили до автоматизованої системи SaveEcoBot.

“Ця станція встановлена в центральній частині міста. За допомогою системи SaveEcoBot кожен мешканець нашого міста зможе самостійно прослідкувати рівень забруднення повітря в місті, зайшовши на сайт за посиланням https://www.saveecobot.com/“, – йдеться у повідомленні міськради. Читайте також:  у Бурштині люди стурбовані якістю повітря Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Мені було років 15-16-17… На цім можна було б і завершити історію. Бо коли людина хоче оповісти щось, що трапилося 20 літ тому, то це вже, напевно, точно-преточно якась ностальгічна нудь.

Спогади про юність, яка відшелестіла, і про те, що тоді й трава була зеленіша, а небо світилося вночі більшою кількістю зірок. Втім так. Про У сучасному світі кожен представник влади сам обирає найбільш прийнятну для себе модель комунікації з суспільством. Погано, коли вона не враховує інтереси і запити значної частини громадян країни в умовах гібридної війни, що триває.

І справа не у формі – відеозверненнях, а у їх змістовному наповненні. Володимир Зеленський значну частину свого життя розважав та смішив Літопис Галицький “Заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначено Дмитра Романюка, який у 2004 році кинув яйцем у Віктора Януковича… Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій. «Герой дня Дмитро Романюк. Пам’ятаєте відео коли кинули яйце в Януковича, людина яка ризикнула таке зробити – це він, нині заступник голови ОДА в Івано-Франківській області.