Главное

У Перу стався руйнівний землетрус - Редакция UNP

15:02 29 Май Киев, Украина

У Перу стався руйнівний землетрус - Редакция UNP У Перу стався руйнівний землетрус Корреспондент.net, Сьогодні, 11:47 0 74 Фото: Скріншот Осередок землетрусу залягав на глибині 110 кілометрів Епіцентр розташовувався за 75 кілометрів на південний схід від округу Лагунас у регіоні Сан-Мартін.   Потужний землетрус магнітудою 8,0 зафіксовано на півночі Перу. Про це повідомляє Геологічна служба США (USGS) в неділю, 26 травня.   Підземні поштовхи були зафіксовані о 10:41 за київським часом.

Епіцентр розташовувався за 75 кілометрів на південний схід від округу Лагунас у регіоні Сан-Мартін. Осередок залягав на глибині 110 кілометрів.   Інформація про можливі жертви і руйнування поки не надходила.   Раніше в Папуа-Новій Гвінеї стався сильний землетрус магнітудою 6,0.

Епіцентр знаходився на глибині близько 22 кілометрів біля східного узбережжя острова Нова Ірландія.   Нагадаємо, 18 травня на кордоні України стався землетрус. Підземні поштовхи силою 3,9 бала були зафіксовані в сейсмічній зоні Вранча на території Румунії.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.