Главное

У Раді узгодили процедуру підготовки закону про ринок землі - Расследование редакции

04:58 21 Декабрь Киев, Украина

У Раді узгодили процедуру підготовки закону про ринок землі У Раді узгодили процедуру підготовки закону про ринок землі Корреспондент.net, Сьогодні, 02:31 0 28 Фото: rada.gov.ua Голова Верховної Ради Дмитро Разумков До процесу розгляду документа приєдналися всі політичні фракції і партії, представлені в парламенті.   Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що у п'ятницю, 20 грудня, всі політичні сили в парламенті погодили процес підготовки до другого читання законопроекту про ринок землі. Про це він розповів 20 грудня в ефірі ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера.   "Сьогодні підписано меморандум усіма депутатськими фракціями і групами та досягнуто домовленостей, у рамках яких ми будемо працювати під час підготовки цього дуже важливого законопроекту до другого читання", - зазначив Разумков.

  Також він підкреслив, що комітет із питань аграрної політики та земельних відносин під час розгляду законопроекту №2178-10 Про обіг земель сільськогосподарського призначення буде працювати у відкритому режимі.   За словами спікера, обмежень щодо зйомок або прямої трансляції засідань комітету немає.   "Камери працюють, ЗМІ працюють, все транслюється у прямому ефірі не тільки каналом Рада, а й будь-яким іншим", - вказав Разумков.   Нагадаємо, 18 грудня під час розгляду законопроекту про ринок землі на засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики виникла бійка між народними депутатами.

  Представники опозиції виступили проти того, що поправки до законопроекту розглядалися занадто швидко. Також вони висловили незгоду з тим, як проходило голосування в комітеті.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet СПЕЦТЕМА: Референдум щодо ринку землі ТЕГИ: Земля,&nbsp законопроект,&nbsp Рынок земель .