Главное

У реанімаціях франківських лікарень через коронавірус не залишилось місць - Последние новости

01:27 05 Август Киев, Украина

У реанімаціях франківських лікарень через коронавірус не залишилось місць - Последние новости У реанімаційних відділеннях Центральної міської клінічної лікарні і Міської клінічної лікарні №1 Івано-Франківська, де надають допомогу хворим на коронавірус, не залишилося вільних місць.   Про це розповіла начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко, пише “Укрінформ”. “Станом на сьогоднішній ранок у ЦМКЛ та МКЛ №1 перебуває 294 пацієнти з пневмоніями. В реанімації знаходиться 18 осіб, тобто абсолютно всі ліжка заповнені”, – зазначила Бойко.

За її словами, у кожній із цих лікарень у відділеннях інтенсивної терапії перебуває по 9 осіб з важким перебігом хвороби. Неінвазивна терапія надається 8 людям, на штучній вентиляції легень перебуває двоє пацієнтів. Загалом у місті зафіксували 1629 випадків захворювання на коронавірус, з них 66 – серед дітей. Одужали 597 осіб, померло 56 осіб, одна з них – сьогодні зранку.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Україна публічно отримує ляпаси по своєму іміджу в світі через ірраціональне прагнення Володимира Зеленського добитися припинення вогню на Донбасі. Власне, сам президент постає у кумедному світлі, що не відповідає його нинішньому статусу. Телефонна розмова Зеленського та Путіна в останню неділю липня продемонструвала, що господар Кремля чітко знає, чого він хоче та як донести відповідні прагнення Коли я була маленькою, то уявляла собі героїв-пожежників або військових. Моє покоління було не надто балуване анімаційними та художніми фільмами про суперменів, а Іванушки-дурачки з руско-совєцьких казок якось до героїв не дотягували.

Котигорошки та вернидуби теж не дуже були в пошанівку. Тому герої мого часу – обов’язково у формі (пожежній чи військовій), з такими здоровенними  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів.

Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства.

Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату.