Главное

У Рівненській області зафіксовано 38 нових випадків коронавірусу - Экстренные новости

08:51 30 Июнь Киев, Украина

У Рівненській області зафіксовано 38 нових випадків коронавірусу У Рівненській області в понеділок зафіксували 38 нових випадків захворювання коронавірусною хворобою Covid-19, загальна кількість хворих з початку епідемії понад 3,7 тис. людей, повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль. "Станом на вечір 29 червня на Рівненщині зареєстровано 38 нових випадків захворювання COVID-19 ... Вік хворих від 9 місяців до 72 років.

Таким чином у Рівненській області зараз маємо 3712 випадків захворювання коронавірусом", - написав Коваль на своїй сторінці в Фейсбуці. Він наголосив, що в області 70 летальних випадків викликані COVID-19. Померла 39-річна мешканка с.Топілля Млинівського району, яка перебувала на лікуванні в закладі охорони здоров'я Волинської області. Крім того, глава ОДА додав, що одужали ще 23 жителі з Дубенського, Рівненського районів та м.Рівне.

Загальна кількість вилікуваних становить 1769 жителів області. "Сьогодні виписані ще 13 осіб з Сарненського, Березнівського, Рівненського районів", - повідомив він і додав, що в лабораторіях області залишається 168 зразків. У роботі лабораторій області залишається 122 зразків.     Теги: #рівненська_область #коронавірус .