Главное

У штаті Нью-Йорк за добу померли понад 430 осіб з коронавірусом - Экстренные новости Украина

21:05 02 Апрель Киев, Украина

У штаті Нью-Йорк за добу померли понад 430 осіб з коронавірусом В американському штаті Нью-Йорк за добу зафіксували 432 випадки смерті пацієнтів з коронавірусом Covid-19, повідомив у четвер телеканал NBC News з посиланням на губернатора штату Ендрю Куомо. Куомо заявив на прес-конференції в місті Олбані, що в штаті також виявили ще 8 669 нових випадків зараження Covid-19. Таким чином, усього в Нью-Йорку з початку спалаху коронавірусу діагностували більш 92,3 тис. випадків зараження Covid-19, понад 2,3 тис.

інфікованих померли. Куомо заявив, що коронавірус зачіпає не тільки міські райони, і що Covid-19 поширився в усьому штаті, включно з поселеннями, "де більше корів, ніж людей". Він зазначив, що пік поширення інфекції може статися через 7 - 30 днів. Нью-Йорк вважається епіцентром поширення Covid-19 в США і рекордсменом за кількістю виявлених випадків у країні.

Напередодні кількість заражених новим коронавірусом в США перевищила позначку в 200 тис. Померли більше 5,3 тис. людей.     Теги: #статистика #сша #нью_йорк #коронавірус .