Главное

У США заявили, що 25% випадків COVID-19 протікають безсимптомно - Экстренные новости

00:44 01 Апрель Киев, Украина

У США заявили, що 25% випадків COVID-19 протікають безсимптомно У США заявили, що 25% випадків COVID-19 протікають безсимптомно Корреспондент.net, Вчора, 23:27 0 447 Влада США повідомила про багато випадків безсимптомного зараження коронавірусом Іноді симптоми коронавірусу проявляються через 48 годин. При цьому людина продовжує заражати оточення, не знаючи про хворобу.   Керівник федеральних Центрів із контролю та профілактики захворювань США Роберт Редфілд заявив, що близько чверті випадків захворювання, що викликається коронавірусом, можуть протікати безсимптомно, при цьому зберігається можливість поширення інфекції. Про це він розповів в інтерв'ю Національному громадському радіо, яке було опубліковано у вівторок, 31 березня.

  "У значного числа інфікованих людей не спостерігаються симптоми. Може йтися про 25%. Це важливо, тому що зараз є особи, у яких можуть не спостерігатися симптоми, але вони здатні поширювати (інфекцію)", - зазначив Редфілд.   Крім того, в деяких випадках симптоми проявляються через 48 годин, однак протягом усього цього часу заражений може інфікувати здорових людей.

  "Це допомагає пояснити, як швидко цей вірус продовжує поширюватися по країні. У нас є ті, хто поширює його, не проявляючи симптомів, а також ті, хто поширює його перші 48 годин, перш ніж у них з'являться симптоми", - вказав керівник держустанови.   За його словами, на сьогодні коронавірус "приблизно втричі заразніший, ніж грип".   Також Редфілд нагадав, що більшість респіраторних вірусів характеризуються сезонністю і багато хто до кінця весни і початку літа очікують зниження рівня поширення COVID-19.

  При цьому він додав, що "цей вірус залишиться", і закликав очікувати "другу хвилю" захворювання.   Головною зброєю проти коронавірусу є соціальне дистанціювання.   "Цей вірус не може передаватися від людини до людини так легко, йому потрібно, щоб ми перебували близько один від одного. Йому необхідно шість футів (1,8 метра - ред.).

Якщо ми просто будемо залишатися на відстані один від одного, цей вірус не зможе вижити, і він зникне", - заявив фахівець.   Раніше повідомлялося, що за понеділок, 30 березня, на території США жертвами коронавірусу стали 500 осіб.   Трамп чекає пік смертності у США через два тижні     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Коронавірус СюжетКоронавірус в Україні.