Главное

У ВООЗ назвали головні способи боротьби з COVID-19 - Читать в rezonans.info

05:01 26 Март Киев, Украина

У ВООЗ назвали головні способи боротьби з COVID-19 У ВООЗ назвали головні способи боротьби з COVID-19 Корреспондент.net, Сьогодні, 02:36 0 233 Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус Агресивні заходи з пошуку, ізоляції, тестування, лікування і відстеження контактів допоможуть країнам уникнути великих втрат.   Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус закликав країни до агресивних заходів у боротьбі з коронавірусом. Про це він заявив на брифінгу в Женеві 25 березня.   Гебреєсус підкреслив, що заходів щодо самоізоляції громадян недостатньо, щоб перемогти COVID-19.

При цьому такі кроки дозволяють зняти тиск із системи охорони здоров'я.   "Самі собою ці заходи не приведуть до припинення пандемії. Агресивні заходи з пошуку, ізоляції, тестування, лікування і відстеження є не тільки найкращим і швидким виходом з екстремальних соціальних та економічних обмежень, але і найкращим способом запобігання їм", - зазначив глава ВООЗ.   За його словами, понад 150 країн світу досі мають менше 100 випадків зараження.

  "Якщо вони здійснять такі ж агресивні заходи зараз, ці держави мають шанси запобігти поширенню вірусу й уникнути більш жорстких соціальних і економічних втрат, які є в інших країнах", - вказав Гебреєсус.  

  Зокрема, у країнах Африки на південь від Сахари досі налічується трохи більше 1400 випадків нового коронавірусу.   Гендиректор ВООЗ впевнений, що якщо ці держави негайно вжиють агресивних заходів щодо стримування захворювання, а також тестуватимуть і виявлятимуть контакти, вони можуть зупинити поширення COVID-19.   Раніше міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець заявив, що кількість смертей від коронавірусу в Україні може бути катастрофічною, і закликав до рішучих дій.

  За останніми даними університету Джона Хопкінса, загальне число осіб, які заразилися, у світі перевищило 430 тисяч осіб, понад 20 тисяч хворих померли.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Коронавірус Кількість померлих від коронавірусу у ФРН перевищила 200 осіб З 28 березня повернутися до України можна буде лише пішки чи машиною ЗНО в Україні буде перенесено через карантин СюжетКоронавірус в Україні. Останні новини онлайн Сплячі агенти: у третини хворих на COVID-19 не проявляються симптоми СПЕЦТЕМА: Коронавірус ТЕГИ: ВОЗ,&nbsp страны,&nbsp заражение .