Главное

У в'язниці Мексики відбулися масові зіткнення: вісім загиблих - rezonans.info

14:30 23 Май Киев, Украина

У в'язниці Мексики відбулися масові зіткнення: вісім загиблих У в'язниці Мексики відбулися масові зіткнення: вісім загиблих Корреспондент.net, Сьогодні, 12:50 0 83 В тюрьме Мексики погибли восемь человек Ув'язнені брали участь в спортивних заходах, після чого зав'язалася бійка. В результаті три людини були вбиті вогнепальною зброєю, а чотири інших загинули від побоїв. У в'язниці центрального штату Мексики Халіско відбулося запекле зіткнення, в результаті якого вісім в'язнів було вбито і ще вісім госпіталізовані з травмами. Про це в суботу, 23 травня, повідомляє Reuters.

Зазначається, що стрілянина сталася у в'язниці Пуенте-Гранде. Три людини були вбиті вогнепальною зброєю, а чотири інших загинули в результаті побоїв. Пізніше влада підтвердила ще одну смерть, після того як дев'ять чоловік були спочатку госпіталізовані. За даними чиновників, ув’язнені брали участь в спортивних заходах, після чого зав'язалася бійка.

П'ять осіб було затримано за можливу роль в інциденті. В рамках розслідування влада перевірить, чи були залучені в це державні чиновники. Також наголошується, що це перший подібний випадок у в'язниці. Нагадаємо, півроку тому під час бійки в мексиканській в'язниці загинули 16 людей.