Главное

Україна ніколи не зверне з європейського шляху, це ключовий пункт суспільного договору між українцями і державою - Шмигаль - Последние новости

01:04 22 Ноябрь Киев, Украина

Україна ніколи не зверне з європейського шляху, це ключовий пункт суспільного договору між українцями і державою - Шмигаль Революції 1991 року, 2004 і 2013-2014 років змінили багатьох людей, а значить, і Україну, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на зустрічі з учасниками революційних подій, захисниками держави і представниками інтелектуальної еліти, яка відбулася 21 листопада під головуванням президента України Володимира Зеленського. Шмигаль зазначив, що найбільшим досягненням трьох революцій є нова свідомість громадян і влади. Він наголосив, що країна ніколи не зверне з європейського шляху, адже це ключовий пункт нового суспільного договору між українцями і державою, повідомляє "Урядовий портал". "Не сумніваюся, що Україна стане членом Європейського Союзу.

Але не менш важливо, як ми — держава і суспільство — будемо проходити цей шлях, будемо рухатися до європейських стандартів. Це щоденні зміни, щоденна робота, яка змінює наше життя. Ми відмовляємося від радянських рудиментів у свідомості, в економіці, ми стаємо відвертішими та толерантнішими. Вчимося піклуватися та підтримувати один одного.

Змінюється наша політична культура, змінюється суспільство", - заявив прем'єр-міністр. Він висловив упевненість, що цього не сталося б без доленосних подій 1991, 2004 і 2013-14 років. "І саме тому ми назавжди в боргу перед тими, хто поклав своє життя заради кращого майбутнього України", - зазначив Шмигаль. " Ми не просто продемонстрували, що прагнемо жити за європейськими стандартами.

Ми стали більш відкритими для світу, а світ став відкритішим до України. Щодня наші міжнародні партнери демонструють це. Ми довели всім, що український народ — це невід’ємна частина європейської родини, яка своєю історією, своєю культурою та своєю мовою створює своє майбутнє", - додав прем'єр-міністр.       Теги: #шмигаль #євроінтеграція .