Главное

Українська сторона не допустить ослаблення оборонних позицій своїх військових і не залишить без захисту людей - командувач ООС - rezonans.info

16:31 04 Ноябрь Киев, Украина

Українська сторона не допустить ослаблення оборонних позицій своїх військових і не залишить без захисту людей - командувач ООС Командувач Операції об'єднаних сил (ООС) Володимир Кравченко заявляє, що українська сторона вживатиме всіх можливих заходів, щоб відведення сил і засобів на певних ділянках лінії розмежування на Донбасі не послабило оборонні можливості українських підрозділів на цих ділянках. "Наголошую, що люди не залишаються беззахисними, не опиняються ні в яких "сірих зонах". Жителі Золотого-4 були й залишаються під контролем України. Частина Катеринівки, яка потрапила в межі ділянки розведення, також не буде "сірою зоною".

Це скоріше район безпеки, де після завершення процесу розведення працюватимуть представники міжнародних гуманітарних організацій. Свої обов'язки виконують і виконуватимуть представники Нацполіції, Нацгвардії України та Держприкордонслужби, а також місцевої влади", - сказав він на брифінгу в понеділок у Краматорську. Командувач ООС наголосив, що Збройні сили України в разі будь-яких провокацій противника готові надати захист цивільним особам. "А в крайніх випадках, якщо того потребуватиме оперативна обстановка, й ворог порушить умови розведення, повернутися на попередні позиції та стримати або відбити наступ противника", - додав він.