Главное

В Apple є команда для розробки супутників - ЗМІ - Читать в rezonans.info

04:58 21 Декабрь Киев, Украина

В Apple є команда для розробки супутників - ЗМІ В Apple є команда для розробки супутників - ЗМІ Корреспондент.biz, Сьогодні, 02:56 0 17 Apple зайнялася супутниковою технологією Компанія найняла фахівців для секретної роботи над супутниковою технологією, пише Bloomberg.   Компанія Apple зібрала секретну команду для розробки супутників і пов'язаної з ними технології передачі даних. Про це 20 грудня повідомило агентство Bloomberg.   За інформацією агентства, Apple найняла більше десяти інженерів із космічної та супутникової індустрій.

  Проект очолюють колишні аерокосмічні інженери Майкл Трела і Джон Фенвік. Раніше вони були співробітниками сервісу супутникових фотографій Skybow Imaging, який у 2014 році купила компанія Google. До 2017 року фахівці керували супутниковими завданнями пошукача.   Як вказує Blooomberg, у проекті особисто зацікавлений СЕО компанії Тім Кук.

Однак він знаходиться на ранній стадії і може бути скасований.   Агентство припускає, що Apple шукає способи зв'язати інтернет-сервіси безпосередньо з гаджетами, минаючи мережі мобільних операторів.   Bloomberg підкреслює, що в супутниковій індустрії багато прикладів фінансових провалів, а спроби Amazon і SpaceX закріпитися в індустрії поки що не приносять доходів.   Водночас Apple рідко займається новими ринками без чіткого плану заробітку, підсумувало агентство.

  Apple розробила смарт-одяг, що підключається до смартфона   Раніше повідомлялося, що Apple подала заявку на патент "розумного" персня Apple Ring. Гаджет дозволить на відстані контролювати інші пристрої компанії, не "торкаючись до них".     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: Apple,&nbsp спутник .