Главное

В Італії через сильну зливу впав автомобільний міст - Экстренные новости

23:37 22 Ноябрь Киев, Украина

В Італії через сильну зливу впав автомобільний міст - Экстренные новости В Італії через сильну зливу впав автомобільний міст Постраждалих в результаті падіння мосту немає. В італійському муніципалітеті Мелісса, що у провінції Кротоне, через сильні зливи впав автомобільниій міст через ріку. Про це повідомляє італійська агенція ANSA. Зазначається, що постраждалих в результаті падіння мосту немає, оскільки під час інциденту на ньому нікого не було.

На півдні Італії після потужних опадів розпочалась повінь. Найбільше постраждали провінції Кротоне та Палермо. У кількох регіонах країни надзвичайні служби оголосили помаранчевий рівень тривоги. У провінції Кротоне деякі автомобільні шляхи були перекриті, транспортне сполучення порушене.

Спостерігалося порушення залізничного сполучення з аеропортом Палермо, яке вдалося налагодити лише близько 10:00 22 листопада. Синоптики попереджають, що негода у деяких регіонах Італії триватиме ще протягом дня. Нагадаємо, 16 листопада в Італії прокинувся вулкан Стромболі. Після потужного вибуху угору здійнявся стовп попелу.