Главное

В Італії вперше в Європі випробують на тваринах вакцину від COVID-19 - Спец проект rezonans

22:11 17 Март Киев, Украина

В Італії вперше в Європі випробують на тваринах вакцину від COVID-19 В Італії вперше в Європі випробують на тваринах вакцину від COVID-19 Корреспондент.net, Сьогодні, 21:12 0 379 В Італії починаються перші в Європі випробування вакцини від коронавірусу Якщо випробування вакцини від компанії Takis пройдуть успішно, то незабаром вакцину можуть почати тестувати на людях.   В Італії вперше в Європі почнеться тестування на тваринах вакцини від коронавірусу. Про це повідомляє агентство ANSA у вівторок, 17 березня.   Вакцину, розроблену компанією Takis, почнуть тестувати протягом тижня.

Її випробування отримало дозвіл міністерства охорони здоров'я Італії. Це перші випробування в Європі. Після них вакцину можуть почати вже тестувати на людях.   Відзначається, що вакцина отримана на підставі фрагмента генетичного матеріалу вірусу і передбачає застосування технології електропорації.

Вона передбачає невеликий електророзряд після внутрімускульного введення для полегшення потрапляння препарату в молекули і активізації імунної системи.   Перші лабораторні випробування вказують на "сильну реакцію імунної системи", інформує агентство, посилаючись на розробників.   Нагадаємо, що раніше в Китаї дозволили випробування першої вакцини від коронавірусу. Дозвіл влади було видано групі дослідників на чолі з китайським академіком.