Главное

В Одесі випала рекордна кількість опадів за 50 років - Спец проект rezonans

19:23 28 Май Киев, Украина

В Одесі випала рекордна кількість опадів за 50 років В Одесі випала рекордна кількість опадів за 50 років Корреспондент.net, Сьогодні, 18:38 0 255 Фото: скриншот Опадів випало втричі більше Щохвилини на один квадратний метр виливалося 50 літрів води. Такого рекорду не пам'ятають уже 50 років.   В Одесі напередодні випала рекордна кількість опадів за останні 50 років. Про це повідомила директор департаменту міського господарства міськради Наталія Мостовських у відеозверненні.

  За її словами, очікувалося від 13 до 16 мм опадів, а випало втричі більше.   "З 9 ранку почалася залпова злива. Станом на 12 годину дня кількість опадів становила 49 мм. Для того, щоб наочно уявити: це 50 літрів води, вилитих щохвилини на один квадратний метр поверхні.

Природно, що з таким великим обсягом опадів не в змозі впоратися зливова каналізація", - сказала вона.   Останній раз подібна ситуація в травні була в 1962 році. Тоді при середньомісячній нормі в 26 мм випало 66 мм опадів.   Правоохоронці оточили частину затоплених вулиць, щоб "уникнути транспортного колапсу".

Рух вже відновлено по Приморській, Середньофонтанській і відновлюється на Балківській і Французькому бульварі, де вода почала сходити.     Як повідомлялося, посуху в Україні призупинили рясні опади, що спостерігаються з минулого тижня. При цьому загрози перезволоження немає.   Нагадаємо, зливи в Києві 7 травня побили майже 130-річний рекорд.