Главное

В Одесі випробовують катери, що прибули зі США - СМИ rezonans

22:05 09 Ноябрь Киев, Украина

В Одесі випробовують катери, що прибули зі США В Одесі випробовують катери, що прибули зі США Корреспондент.net, Сьогодні, 21:11 0 142 Фото: Думская Патрульний катер Р191 Старобільськ На борту катера Старобільськ перебував український екіпаж, американські фахівці і командувач ВМСУ адмірал Ігор Воронченко.   В Одесі пройшли перші випробування катерів українських ВМС типу Island, передані Україні владою США. Про це повідомляє Думская в суботу, 9 листопада.   Зазначалося, що військові моряки мали намір перевірити роботу всіх механізмів і систем нових одиниць флоту.

  "О 12:50 із Практичної гавані одеського порту вийшов патрульний катер Р191 Старобільськ. На борту, крім українського екіпажу, перебувають американські фахівці і командувач ВМСУ адмірал Ігор Воронченко", - йдеться в повідомленні.   Відзначається, що хоча завдання досягнення максимальної швидкості не стояло, катер легко розігнався до 28 вузлів (майже 52 км/год) - це більше, ніж здатні українські бронекатери типу Гюрза.   Ближче до вечора гавань залишив Р190 Слов'янськ.

Він йшов на 27 вузлах (50 км/год).     Як повідомлялося, 4 жовтня судно з катерами Island вирушило зі США. Вже 21 жовтня катери прибули до Одеси, а через два дні їх спустили на воду.   Нагадаємо, більше року назад США передали Україні два катери Island.