Главное

В селі на Коломийщині ремонтують вулиці (ФОТО) - Последние новости

23:31 31 Март Киев, Украина

В селі на Коломийщині ремонтують вулиці (ФОТО) У с. Воскресинці Коломийського району, комунальне підприємство “Полігонекологія” здійснило поточний ремонт доріг із гравійним покриттям. Зокрема, провели грейдерування та щебенування вулиць Молодіжна, Черемшини, Шкільна та  заїзду до дитячого садка з вул. Сагайдачного.

Про це сьогодні, 31 березня, повідомив в.о.старости села Воскресинці Любомир Білейчук:

“Зразу видно злагоджену і професійну роботу команди. Вдячні за співпрацю і я впевнений, що надалі вона продовжиться. Окремо хочу подякувати жителям цих вулиць, які активно включились в роботу по допомозі в ремонті. Якщо ми будемо такі дружні і активні, то все зробимо”, – написав він.

Любомир Білейчук також розповів, що заступник міського голови Коломиї Богдан Федорук та керівник управління комунального підприємста Володимир Наливайко вже перевірили якість виконаних робіт, та обговорили інші проблемні питання села, які потребують вирішення. Читайте також: хірургічне відділення Коломийської лікарні відведуть для хворих та людей із підозрою на COVID-19.   Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! “Смерть коронавірусу! Лікування в домашніх умовах. На власному прикладі.

(Якщо звичайно не слабо). Усього лиш вісім головок часнику і стакан кефіру. Плюс маса побічних оздоровлюючих і омолоджуючих ефектів. Прошу поширити.

Врятуйте життя близьких, рідних і знайомих. Не будьте байдужими. Хай омине нас доля Італії і Іспанії”. (ексдепутат Верховної Ради Юрій Тимошенко, Facebook, 29 березня 2020 Політику часто називають мистецтвом можливого.

Наприкінці березня всі ми зуміли переконатися, що це правило працює і в Україні. Ситуація у вітчизняній економіці, на жаль, не дозволяє використовувати значні обсяги фінансових ресурсів через їх відсутність. Україна змушена прислухатися до порад МВФ, який на сьогодні володіє значним фінансовим ресурсом, але не може дозволити собі розтринькувати його направо «Найгірше було займатися сексом у полі. Це було гарно – зелень, природа, сонце світить.