Главное

Венедіктова ратує за мобілізацію правоохоронної системи в зв'язку з коронавірусом - Спец. Материалы

01:16 27 Март Киев, Украина

Венедіктова ратує за мобілізацію правоохоронної системи в зв'язку з коронавірусом Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова ратує за мобілізацію в боротьбі зі злочинністю, а також повну мобілізацію правоохоронної системи в зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid 19, повідомила прес-служба Офісу генпрокурора. "Спіймати хабарника за руку - недостатньо. Корупціонери повинні нести реальне покарання, яке відповідає тяжкості скоєних злочинів. Нам потрібно відстоювати адекватні розміри застав - ціна свободи не може буди мізерною в порівнянні з сумою неправомірної вигоди.

Кількість засуджених до ув'язнення за злочини в сфері економіки з ознаками корупції надзвичайно низька, а повернення коштів державі - недостатньо. Ми нарешті повинні виявити і викорінити причини м'якої судової репресії щодо осіб, обвинувачених в економічних, службових злочинах, особливо, де збитки не відшкодовані. Очевидно, прокурори не завжди послідовно відстоюють свою позицію в частині міри покарання", - сказала Венедіктова. Зокрема, вона закликала до повної мобілізації правоохоронної системи в зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid 19.

"Вірус, як і злочинність - непростий ворог, але ми повинні бути напоготові, щоб зупинити поширення і не дати ділкам зловживати цією складною ситуацією", - додала генпрокурор. Також учасники наради обговорили стан захисту прав дітей. Ірина Венедіктова орієнтувала органи прокуратури на посилення ювенального напряму діяльності.     Теги: #венедіктова #злочинність #коронавірус .