Главное

Вимагатимуть ремонту: у Болехові планують перекрити дорогу - Читать в rezonans.info

09:05 30 Июнь Киев, Украина

Вимагатимуть ремонту: у Болехові планують перекрити дорогу Сьогодні, 30 червня, ГУ НП В Івано-Франківській області повідомляє про можливе часткове перекриття руху у Болехові. У Болехові, Долинського району люди планують частково перекрити рух транспорту – поліція забезпечуватиме публічний порядок та пропонує об’їзд. Мешканці частково перекриють рух транспорту у Болехові. Йдеться про дорогу національного значення Н-10 «Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига».

О 9 год місцеві мешканці планують розпочати акцію протесту на вулиці Д. Галицького (пішохідний перехід біля магазину «Оксана»). Метою проведення зазначеного заходу є вимога продовження капітального ремонту дорожнього покриття автодороги. З метою інформування водіїв та організації об’їзду буде виставлено 5 постів, а саме: Пост 1 – у м.

Калуші, з метою інформування громадян та скерування руху ТЗ у напрямку с. Довгий Войнилів Калуського району; Пост 2 – при в’їзді у м. Долину, біля повороту на с. Рахиня для скерування руху ТЗ у напрямку с.

Велика Тур’я Долинського району; Пост 3 – на кільцевому перехресті у м. Долина з метою інформування громадян про обмеження руху у м. Болехів; Пост 4 – біля повороту на с. Тяпче Долинського району з метою інформування громадян та організації зупинки великогабаритних транспортних засобів на узбіччі дороги.

Пост 5 – на межі Івано-Франківської та Львівської областей з метою інформування громадян про часткове обмеження руху у м. Болехів Долинського району Івано-Франківської області. Нагадаємо: У Верховинському і Галицькому районах перекрили рух транспорту Фото – ілюстративне Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Російський президент має наміри нав’язати власний порядок денний світові. Він готовий використати для цього слабкість та протиріччя західного світу та проблеми сусідніх держав.

Зупинити його можна лише спільними зусиллями. Гібридна війна Росії проти України триває вже понад 6 років, довше, ніж тривала Друга світова війна. Попри це, в Україні досі зберігаються елементи російського інформаційного впливу, У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити.

Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна. Ліпше загинути.

Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити. Теж не гарантія, бо про сестер Ноздровських, у Ми приїхали привітати бабусю Марію. Біля бабиної хати нарвали пахучого бузку і увійшли в оселю. Баба Марія, як завжди, сидить біля вікна і когось виглядає, ми знаємо, що тими, кого вона виглядає, є ми.