Главное

Вивезеним з Уханя французам видали на батьківщині спеціальні сертифікати - Читать всем на rezonans

03:26 15 Февраль Киев, Украина

Вивезеним з Уханя французам видали на батьківщині спеціальні сертифікати Перша група французів, вивезена 14 днів тому з епіцентру поширення нового коронавірусу - міста Ухань, в п'ятницю отримала дозвіл повернутися додому після завершення карантину, їм також видали спеціальні сертифікати, повідомляють французькі ЗМІ. Йдеться про 181 людину, яку евакуювали з Уханя, а потім відправили на два тижні на карантин в комуну Каррі-ле-Руе на середземноморському узбережжі Франції. Кожен із них отримав спеціальний сертифікат, в якому йдеться, що людина не заражена коронавірусом і не представляє небезпеки для оточуючих. Раніше в лютому французьке Міністерство охорони здоров'я повідомило про 11 тих, що заразилися уханьским коронавірусом в країні.

З них кілька людей виявилися громадянами Великої Британії. Нова інфекція почала поширюватися зі столиці провінції Хубей Уханя в грудні 2019 року. Джерелом коронавірусу китайські вчені називають змій. Відомо, що перші хворі в Ухані відвідували оптовий ринок або працювали там.

На ринку продавали морепродукти, а також тварин - змій, птахів, кажанів. Після спалаху пневмонії його закрили на карантин. За останніми даними Держкомітету охорони здоров'я КНР, в Китаї кількість хворих на пневмонію, що викликається коронавірусом Covid-19, склала 63 851 чоловік, смертельний результат зафіксований у 1038 випадків. Теги: #франція #коронавірус .