Главное

ВООЗ направить у Китай команду для розслідування причин походження COVID-19 - Последние новости

08:50 30 Июнь Киев, Украина

ВООЗ направить у Китай команду для розслідування причин походження COVID-19 Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) має намір направити в Китай команду для розслідування причин пандемії COVID-19, заявив на брифінгу в понеділок голова організації Тедрос Адханом Гебреєсус. За словами Гебреєсуса, група ВООЗ, яка займеться з'ясуванням обставин, відправиться в Китай вже на наступному тижні. Раніше в понеділок він заявив, що пандемія коронавірусу в світі триває вже півроку, але ситуація навіть не близька до сприятливого завершення. "Ми всі хочемо, щоб це (пандемія - ІФ) закінчилося ...

Але жорстка реальність полягає в тому, що це все навіть не добігає кінця", - заявив під час брифінгу глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус. Він зазначив, що "незважаючи на те, що багато країн у всьому світі домоглися деякого прогресу, пандемія насправді на глобальному рівні набирає темп". Дотепер понад 10 млн осіб у всьому світі заразилися COVID-19, кількість жертв перевищила 500 тис. Від COVID-19 вже померли 500 тис.

306 осіб. За кількістю заражень лідирує США - тут 2 млн 542 тис. 675 підтверджених випадків захворювання. Померли 125 тис.763 людини.

На другому місці Бразилія з 1 млн 313 тис. 667 випадків COVID-19 і 57 тис. 70 смертей.     Теги: #пандемія #воз #китай .