Главное

ВООЗ оцінила витрати на препарати від коронавірусу - Спец проект rezonans

01:49 14 Август Киев, Украина

ВООЗ оцінила витрати на препарати від коронавірусу ВООЗ оцінила витрати на препарати від коронавірусу Корреспондент.net, Сьогодні, 00:24 0 56 ВООЗ оцінила витрати на ліки від коронавірусу Щоб збільшити шанси на успіх в боротьбі з пандемією необхідно створити умови, при яких вакцина від COVID-19 стане доступною "для всіх людей скрізь", заявив глава ВООЗ.   Боротьба з коронавірусною інфекцією нового типу потребує ще щонайменше 100 мільярдів доларів, які доведеться витратити в усьому світі, заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебрейесус. Про це, у четвер, 13 серпня повідомляє ТАСС.   За словами Гебрейесуса, міжнародна програма ВООЗ, яка покликана забезпечити рівноправний доступ країнам до інструментів проти COVID-19, вже зараз потребує вливання 31,3 млрд доларів, а розробка нових ліків потребує ще більших інвестицій.

  "За нашими оцінками, світові буде потрібно витратити щонайменше 100 млрд доларів на нові інструменти, особливо на вакцини, які розробляються", - вважає глава ВООЗ.   Раніше Гендиректор ВООЗ підкреслив, що різноманітність вакцин-кандидатів різних типів збільшить шанс на успіх в боротьбі з пандемією.   При цьому, Гебрейесус попередив, що створення ліків ризикує спровокувати "вакцинний націоналізм" і зростання цін, коли попит на новинки буде перевищувати пропозицію.   Також, він нагадав, що згідно з оцінками Міжнародного валютного фонду, "пандемія COVID-19 обходиться глобальній економіці в 375 млрд доларів щомісяця, а загальні втрати глобальної економіки протягом двох років перевищать 12 трлн доларів".

  Про створення вакцини від коронавірусу недавно заявили в Росії, де вже встигли випробувати її на добровольцях.   Пізніше стало відомо про побічні ефекти від російської вакцини від COVID.     Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet     Коронавірус В Італії тестуватимуть на коронавірус приїжджих з чотирьох країн ЄС В Іспанії обмежують куріння, аби стримати поширення COVID-19 Коронавірус: у Новій Зеландії після 102 днів без заражень - чотири випадки У ФРН критикують реєстрацію російської вакцини від COVID-19 Прогулянки окремими вулицями в Парижі - тепер лише в масці СПЕЦТЕМА: Коронавірус ТЕГИ: вакцина,&nbsp ВОЗ .