Главное

Всесвітній банк виділить $160 млрд на боротьбу з COVID-19 - Экстренные новости

00:46 11 Август Киев, Украина

Всесвітній банк виділить $160 млрд на боротьбу з COVID-19 Всесвітній банк виділить $160 млрд на боротьбу з COVID-19 Корреспондент.biz, Вчора, 23:26 0 53 Фото: АР Всесвітній банк назвав пріоритети на майбутній фінансовий рік Кошти будуть спрямовані на забезпечення широкого економічного зростання і підвищення середніх доходів у країнах, що розвиваються.   Всесвітній банк виділить до 160 мільярдів доларів на боротьбу з наслідками пандемії COVID-19. Про це заявила прес-служба СБ в понеділок, 10 серпня.   "У відповідь на пандемію COVID-19 Світовий банк вжив заходів для швидкого реагування і має намір направити до 160 мільярдів доларів протягом 15 місяців, до 30 червня 2021 року", - зазначено в повідомленні.

  Відзначається, що кошти будуть спрямовані на підтримку країн із низьким рівнем доходу і держав, які страждають від нестабільності, конфліктів та насильства.   "Оскільки країни, що розвиваються, стикаються з безпрецедентною медичною, соціальною та економічною кризою, яка ставить під загрозу десятиліття прогресу в області розвитку, місія Світового банку залишається як ніколи актуальною", - зазначив президент СБ Девід Мелпас.   Також він назвав пріоритети організації на майбутній фінансовий рік (до 30 червня 2021 року).   "Забезпечення широкого економічного зростання (у країнах, що розвиваються) і підвищення середніх доходів за рахунок розширення доступу до електроенергії і чистої води, розширення охоплення цифрових фінансових послуг, зміцнення верховенства закону і забезпечення зростання та розвитку приватного сектора", - резюмував Мелпас.

  Як повідомлялося, Світовий банк вирішив надати в поточному році 48 країнам Африки кредит у розмірі 50 мільярдів доларів.   Раніше СБ прийняв рішення про надання Україні 350 мільйонів доларів у рамках першої позики на економічне відновлення і підтримку реформ.   Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Коронавірус COVID-19: у США вже понад п'ять мільйонів інфікованих Коронакриза: Трамп в обхід Конгресу підписав укази про пакет допомоги Нова Зеландія 100 днів фіксує лише завезені випадки COVID-19 Коронавірус: полярники відбуватимуть карантин у Новій Зеландії СюжетКоронавірус в Україні.