Главное

Якщо карантин вихідного дня не спрацює: Шмигаль розповів про план “Б” - Экстренные новости

23:49 22 Ноябрь Киев, Украина

Якщо карантин вихідного дня не спрацює: Шмигаль розповів про план “Б” Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що уряд розробляє план “Б” для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Його застосують у тому разі, якщо ідея з карантином вихідного дня не допоможе збити темпи поширення хвороби, інформує 24 канал.  Лише спільними зусиллями можна протистояти розповсюдженню коронавірусу, наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Сьогодні закінчується четвертий день карантину вихідного дня. Впевнений, що запроваджені заходи позитивно позначаться на динаміці захворювання”, – розповів очільник уряду.

У тому разі, якщо ситуація погіршиться, Кабінет Міністрів розробляє план “Б”. Його деталей Денис Шмигаль не назвав, але ще напередодні він заявляв, що запасний план уряду – це жорсткий карантин.
“Вчора я розповів, що ми почали обговорення цього плану, аби вся країна мала про нього чітке уявлення. Ми вже провели з цього приводу дві наради з міськими головами, зустрілися з Радою церков і релігійними організаціями, щоб напрацювати спільний, виважений план, який будуть підтримувати всі”, – пояснив прем’єр.

Крім того, він підкреслив, що проводив обговорення й з представниками бізнесу в тих сферах, на яких найбільше позначаються запроваджені обмеження.
“Вийшли з багатьма новими ініціативами, які профільні міністерства вже активно опрацьовують”, – резюмував Денис Шмигаль.
Нагадаємо, у МОЗ розповіли, кого в Україні першими вакцинуватимуть від коронавірусу.     Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Вже понад пів року у світі лютує коронавірус.

Хвороба, яку він викликає, за найбільш оптимістичними прогнозами, супроводжуватиме людство ще щонайменше рік. З часу появи вірусу COVID-19 зафіксували у 54 мільйонів жителів планети, з них 34 мільйони одужали, а 1,3 мільйона – на жаль, померли. Пандемія викликала у людей різну реакцію. Дехто, побоюючись за своє життя Я щодня гуляю тут зі своїм собакою.

Взад-вперед. Туди-сюди. Тут ходимо тільки ми: я і собака. Краєвид щоразу однаковий: шипшиновий кущ, дві берези, молодий дубок, тернові хащі, високий паркан – і назад у зворотному порядку.

Хіба, може, листу на тому всьому щодня стає все менше, а шипшинові ягідки все більше морщаться і тьмяніють.  А сьогодні Ми всі живемо всередині казки. Казки про втрачений час в умовах пандемії. І її сюжет розгортається за законами ситкому, коли логіка наступних подій визначається попередніми вчинками персонажів. Володимир Зеленський захворів на COVID-19.

Його госпіталізовано до «Феофанії» з симптомами, з якими посполитому українцеві дай Боже встановити постійний контакт з сімейним лікарем. Зі спецпалати (про відсутність яких              Якось на одній із наших пар під час мого навчання філфаці письменник Степан Процюк розповідав нам про Лесю Українку та її «Кассандру». Він звернув увагу на двох героїв цього твору: саму Кассандру та її брата Гелена. Обоє були жерцями.