Главное

З початку карантину кіберполіцією зафіксовано 139 випадків шахрайства під час покупки засобів індивідуального захисту - rezonans.info

09:21 26 Март Киев, Украина

З початку карантину кіберполіцією зафіксовано 139 випадків шахрайства під час покупки засобів індивідуального захисту З початку карантину кіберполіцією зафіксовано 139 випадків шахрайства при покупці засобів індивідуального захисту через повідомлення в соціальних мережах, повідомили в прес-службі Нацполіції України. "У сервісну службу Департаменту кіберполіції надійшло 139 повідомлень про шахрайські випадки при покупці масок і антисептиків через повідомлення в соціальних мережах, месенджерах і на спеціальних сайтах оголошень", - інформують на сайті Нацполіції в середу. Правоохоронці підкреслили, що оперативно відпрацьовують всі повідомлення, що надходять в сервісну службу, для встановлення осіб, які обманюють громадян. "Щоб не потрапити на гачок зловмисників, закликаємо громадян користуватися тільки перевіреними онлайн-платформами і не здійснювати передоплату за товар", - додали в Нацполіції.

Співробітники кіберполіції фіксують і виявляють осіб, причетних до скоєння шахрайства. При цьому, правоохоронці закликають громадян: 1. Не повідомляйте особисту інформацію особам, які телефонують і представляються брокерами або банківськими працівниками; 2. Ні за яких умов не розкривайте реквізити своїх банківських карток; 3.

Отримуйте інформацію тільки з перевірених джерел: КМУ, МОЗ, МВС; 4. Робіть покупки на перевірених сайтах, а також за допомогою післяплати; 5. Здійснюйте покупку медичних засобів через сертифіковані місця продажу; 6. Перевіряйте дані продавця через сервіс "STOP FRAUD", що функціонує на сайті кіберполіції - https://cyberpolice.gov.ua/     Теги: #карантин #шахрайство #кіберполіція .