Главное

За день на Прикарпатті горіли альтанки, машина, стайня та трава - Расследование редакции

12:5014 Февраль Киев, Украина

За день на Прикарпатті горіли альтанки, машина, стайня та трава На Франківщині за добу трапилося чотири пожежі. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. О 08.25 в Косівському районі у с. Смодна загорілась стайня в приватному господарстві.

О 17.22 Галицькому районі в селі Бовшів спалахнула суха трава. А о 23.21 в Івано-Франківську на вулиці Хоткевича сталася пожежа автомобіля “ВАЗ 2110”.  Крім того, о 00.16 в Долинському районі у селі Пациків загорілись альтанки в приватному господарстві. До слова: нещодавно на Прикарпатті за добу згоріли чотири автомобілі Фото – ілюстративне Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Адвокат ексберкутівців Тамтури та Маринченка, яким інкримінували участь у розстрілі протестуючих на Інститутській у лютому 2014 року та яких у грудні 2019 року обміняли на громадян України, утримуваних бойовиками, заявив, що вони повернулися до Києва. І це далеко не випадковий крок.

Перш за все, мене не здивує, якщо обидва ексберкутівці перебувають під озброєною охороною Національної Літопис Галицький “Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що без попередження відвідав Івано-Франківську установу виконання покарань №12 і виявив низку порушень. Водночас він вказав, що в’язниця на «пристойному рівні». Він повідомив, що ця в’язниця «без фантастичних досягнень, але і без відвертих жахів». «З негативу — відсутні змішувачі та шланги для душу, що потече з труби, за Чому деякі люди тяжіють до накопичення зайвих речей і чому так важко їх позбутися? Не так давно я потрапила на одну з програм особистісного розвитку.

І одним із практичних домашніх завдань було таке: за одне прибирання позбутися 100 зайвих речей. Ось тут я і зависла. Це виявилося неможливою місією для мене. Це при тому, що,             Мій син та я сприймаємо зиму абсолютно по-різному.