Главное

За "короля контрабанди" внесли 70 мільйонів гривень застави - ЗМІ - СМИ rezonans.info

05:26 03 Декабрь Киев, Украина

За "короля контрабанди" внесли 70 мільйонів гривень застави - ЗМІ За "короля контрабанди" внесли 70 мільйонів гривень застави - ЗМІ Корреспондент.net, Сьогодні, 02:02 0 129 Фото: slovoidilo.ua Вадим Альперін вийшов на волю під заставу в 70 млн гривень У правоохоронних органах заявляють, що Вадима Альперіна повинні були вже випустити із СІЗО.   У понеділок, 2 грудня, "король контрабанди" з Одеси Вадим Альперін, якого підозрюють у махінаціях на митниці, вніс 70 млн грн застави і вийшов із СІЗО. Про це повідомляє сайт Слово і діло.   Інформацію також підтвердив у своєму Telegram-каналі колишній народний депутат Ігор Мосійчук.

Альперін провів у слідчому ізоляторі 3 дні.   Під заставу в розмірі 18 млн грн вийшов на свободу також затриманий Олег Себов, якого називають "правою рукою" Альперіна.   Нагадаємо, минулого тижня Зеленський закликав усіх підключитися і допомогти правоохоронцям знайти одного із "хрещених батьків контрабанди" в Україні Вадима Альперіна. "З мене особисто - цінний подарунок тому, хто найкраще допоможе відбутися довгоочікуваній зустрічі контрабандиста із законом", - написав Зеленський.

  Потім адвокат Альперіна заявив, що бізнесмен не ховається й особисто прийде до прокурора. Наступного дня НАБУ затримало Альперіна, коли він з'явився у САП.   Ще через два дні його заарештували із заставою в 70 мільйонів гривень.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.