Главное

За минулу добу в Україну з-за кордону повернулися близько 4,9 тис. людей - Держприкордонслужба - Экстренные новости Украина

10:54 01 Апрель Киев, Украина

За минулу добу в Україну з-за кордону повернулися близько 4,9 тис. людей - Держприкордонслужба За добу 31 березня в Україну повернулися близько 4,9 тис. громадян, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України. Загалом за добу на кордоні було здійснено 10,4 тис. пропускних операцій.

"Ці показники залишились на рівні з попередньою добою. На ранок 1 квітня в пунктах пропуску немає черг із подорожуючих власним транспортом та пішоходів", - йдеться в повідомленні. Зазначено, що серед тих, що повернувся в Україну, 1,9 тис. людей прибули без власного транспорту.

Для їх перевезення за сприяння Держприкордонслужби було залучено транспортні засоби, надані місцевою владою та Державною службою з надзвичайних ситуацій. Також повідомляється, що за добу територію України покинули понад 4 тис. осіб, зокрема 1,5 тис. іноземців.

"За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров'я 6,3 тисячі осіб. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання Covid-19 не виявлено", - наголошують у Держприкордонслужбі. Крім того, в установленому порядку оформляли інформативні згоди про самоізоляцію та надавали відповідні пам'ятки. Теги: #українці #держприкордонслужба #кордон .