Главное

За побої та мордування власного двомісячного немовляти засуджено 24-річного чоловіка - Редакция rezonans.info

13:41 23 Май Киев, Украина

За побої та мордування власного двомісячного немовляти засуджено 24-річного чоловіка За принципової позиції прокурора Олешківського відділу Новокаховської місцевої прокуратури Цюрупинським районним судом ухвалено обвинувальний вирок відносно 24-річного жителя Олешківського району, який з моменту народження свого сина протягом двох місяців мордував його. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Херсонської області. Це сталося у селищі Подо-Калинівка, що на Херсонщині. Установлено, 20 червня 2018 року чоловік, перебуваючи у поганому настрої, наніс дитині удари по всьому тілу, пошкодив ложкою ротову порожнину та впустив хлопчика на підлогу.

Наступного дня у дитини піднялась температура тіла, в результаті чого його у важкому стані госпіталізували до Херсонської обласної дитячої лікарні. Пізніше медики константували, що малеча має численні ссадна, забої м'яких тканин тіла, гематоми та крововиливи. Суд погодився з кваліфікацією дій горе-батька, запропонованою прокурором — ч. 2 ст.

126 КК України (умисне завдання ударів, побоїв що мають характер мордування), та засудив його до 2 років позбавлення волі. Окрім того, на теперішній час обох батьків позбавлено батьківських прав. Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд. .