Главное

За рік у Франківську посадили 1198 дерев - Спец проект rezonans

03:13 07 Июль Киев, Украина

За рік у Франківську посадили 1198 дерев - Спец проект rezonans За весь рік в Івано-Франківську посадили 1198 дерев. Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків. Практично всі насадження вже висадили. Восени залишилося посадити лише 93 дерева.

У порівнянні з 2016 роком кількість насаджень зросла удвічі.

“Взяли за практику садити дерева висотою понад два метри та великим комом землі. Це дозволяє дереву краще прижитися, а франківцям одразу відчути затишок та приємну прохолоду у тіньочку дерев“, – пише мер.
Також, щоб жодне дерево не “загубилося”, директор департаменту житлової комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак наголошує, що працюють над створенням зеленої онлайн карти.

Нагадаємо: На Прикарпатті поліцейські зупинили водія, який незаконно перевозив деревину Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм.

Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата.

Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків.

Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах. Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити.

Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна. Ліпше загинути.