Главное

Загороднюк за підсумками "нормандського саміту": Велика ймовірність зриву домовленостей на будь-якому з етапів, але є прогрес - Выбор редакции rezonans

16:51 10 Декабрь Киев, Украина

Загороднюк за підсумками "нормандського саміту": Велика ймовірність зриву домовленостей на будь-якому з етапів, але є прогрес  Міністр оборони України Андрій Загороднюк коментуючи зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" у Парижі заявив, що є велика ймовірність зриву домовленостей на будь-якому з етапів, але головне те, що є прогрес. "Україна показала всьому світові, що боротиметься за повернення своїх територій, зокрема на дипломатичному фронті. Жодних поступок територіями, інтересами людей, цілісністю країни. Позицію заявлено, пріоритети окреслено, наміри визначено", - написав Загороднюк на сторінці у Facebook.

Крім того, міністр оборони зазначив, що будь-яка зустріч і переговори вимагають ретельної підготовки. "Процес не буде швидкий. Зберігається велика ймовірність зриву домовленостей на будь-якому з етапів, але є прогрес: працюємо над поверненням бранців, створенням нових пунктів перетину. Давайте також вміти оцінювати наші перемоги, а не лише поразки", - наголосив він.

Загороднюк зазначив, що під час вчорашньої "нормандської зустрічі" було створено позицію для проведення подальших переговорів, основою якої є територіальна цілісність України. "Також не забувайте, що цей день став можливим завдяки воїнам, які тримають лінію фронту. На жаль, троє із них загинули сьогодні. Вдячний кожному і щирі співчуття сім'ям загиблих та побратимам", - підсумував міністр.