Главное

Закарпаття закриває трасу на межі з Івано-Франківщиною - Спец. Материалы

18:49 26 Март Киев, Украина

Закарпаття закриває трасу на межі з Івано-Франківщиною В ніч з 26 на 27 березня у Закарпатській області припиняють рух транспорту двома перевалами на межі з Івано-Франківською та Львівською областями. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

“Починаючи із 00.00 год. 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року на території області вводять обмежувальні заходи.

Зокрема, призупинено рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг:  Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород); Торунський (Вишківський) перевал (автодорога Р-21 Долина-Хуст)”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, Уряд продовжив карантин в Україні до 24 квітня. Також стало відомо, в яких районах Прикарпаття зафіксували нові випадки коронавірусу. Всього їх на Франківщині – 16.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Пізні ранки і затягнуті вечори, вагання і роздуми між тим, що приготувати чи яке вікно помити сьогодні ще раз, подивитися з дітьми сто сорок сьомий мультик чи шістнадцяту серію третього сезону серіалу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу… А як минає ваш карантин? Пишуть, що в Китаї зросла кількість розлучень. Люди надто довго Пандемія коронавірусу – за визначенням, глобальна проблема, проте боротьба з її наслідками має специфіку практично у кожній країні. На жаль, в Україні результати виглядають невтішними: криза стала надто серйозним викликом для української влади. Серед перших жертв коронавірусу – кілька парламентаріїв, і щонайменше один із них публічно стверджував, що загроза коронавірусу суттєво перебільшена.

Проте головна навіть «Вам, жінкам, значно простіше жити!» – сказав мені якось друг. Ми того вечора розмовляли про роботу, бізнес, про те, звідки в чоловіків у нашому місті взагалі беруться гроші на такі дорогі автомобілі, будинки тощо. Бо наче всі навколо ниють, що країна бідна, проте ниють в дорогих авто. Я ще не навчилася заробляти так багато і Літопис Галицький “16 березня в Івано-Франківську депутати розпочали роботу на засіданні позачергової сесії міської ради.