Главное

Закінчилася зустріч Трампа і Путіна на саміті G20 - только здесь

11:34 28 Июнь Киев, Украина

Закінчилася зустріч Трампа і Путіна на саміті G20 - только здесь Закінчилася зустріч Трампа і Путіна на саміті G20 Корреспондент.net, Сьогодні, 10:22 0 410 Путін і Трамп зустрілися в Осаці Президенти погодилися, що поліпшення відносин між США і Росією відповідає інтересам обох країн і всього світу. Президент США Дональд Трамп завершив свою зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним на саміті G20 в Осаці, повідомляє Європейська правда. "Обидва вони погодилися, що поліпшення відносин було в обопільних інтересах й інтересах світу. Вони також обговорили ситуацію в Ірані, Сирії, Венесуелі й Україні", - йдеться в повідомленні Білого дому.

На початку зустрічі президент США сказав, що для нього велика честь зустрічатися з президентом РФ, а представники обох країн повинні обговорити багато питань: торгівлю, роззброєння і протекціонізм. "Ми збираємося обговорити багато різних тем. У нас була хороша зустріч, дуже хороші відносини, і ми сподіваємося разом добре використовувати цей час. Багато позитивних речей повинно статися в стосунках", - сказав Трамп.

Путін заявив, що не може не погодитися з Трампом, оскільки "нам є про що поговорити". Президенти також погодилися, що обидві сторони будуть продовжувати дискусії про модель контролю над озброєннями 21 століття, яка, як раніше заявляв президент Трамп, повинна включати Китай. Раніше Трамп заявляв, що планує хорошу розмову з Путіним. Нагадаємо, президенти Росії і США зустрічаються вже втретє.