Главное

Зеленський анонсував програму підтримки бізнесу для українських емігрантів - Спец. Материалы

00:10 04 Декабрь Киев, Украина

Зеленський анонсував програму підтримки бізнесу для українських емігрантів Президент України Володимир Зеленський анонсував програму підтримки бізнесу для українських емігрантів. «Ми запускаємо нову державну програму – «Повертайся і залишайся». Перший етап. Доступні кредити для власної справи.

Для тих, хто хоче або розпочати, або розширити власний бізнес», – розповів Зеленський. Він заявив, що влада даватиме кредит на п’ять років у розмірі півтора мільйона гривень. «Ставки наступні – п’ять відсотків для поточного або нового бізнесу, який створить мінімум два робочі місця. Сім відсотків – для нового бізнесу або поточного з виручкою до 25 мільйонів гривень, який не створює нові робочі місця.

Проте якщо ви наймаєте нового працівника – за кожного ставка буде знижуватися на 0,5 відсотка. І дев’ять відсотків – для тих, хто вже працює, має виручку від 25 до 50 мільйонів і хоче розширити власну справу», – зазначив Зеленський. За даними ООН, у 2017 році у світі було 5,9 мільйона мігрантів з України. Організація Об’єднаних Націй включає до числа емігрантів усіх людей, які народилися у певній країні, але не живуть у ній.

Наприклад, у Росії після розпаду СРСР залишилися три мільйони українців. Дещо вищі цифри наводила у 2016 році Міжнародна організація з міграції. Вона з посиланням на переписи зарубіжних держав нарахувала за межами України близько 8,2 мільйона осіб українського походження. .