Главное

Зеленський: До обласних лабораторій розподілено реагенти для ПЛР-тестів, запущено виробництво захисних костюмів, знайдено більш як 5 млн рукавичок - Экстренные новости

19:32 26 Март Киев, Украина

Зеленський: До обласних лабораторій розподілено реагенти для ПЛР-тестів, запущено виробництво захисних костюмів, знайдено більш як 5 млн рукавичок Президент України Володимир Зеленський повідомив, що до обласних лабораторій розподілено реагенти для проведення ПЦР-тестів на місцях, запущено виробництво захисних костюмів, знайдено більш як 5 млн рукавичок. "Запущено виробництво багаторазових захисних костюмів, і вже через три доби буде готова перша партія. Сьогодні до регіонів України вирушає 10 тис. захисних респіраторів.

Ми знайшли понад 5 млн одноразових рукавичок. Уночі їх доставлять до областей разом із необхідними витратними матеріалами для апаратів ШВЛ та іншого медичного обладнання", - сказав він у зверненні до українців у четвер. Зеленський зазначив, що до кожної обласної лабораторії розподілено необхідні реагенти для здійснення ПЛР-діагностики на місцях. "Найкращі українські вірусологи консультують колег з обласних лабораторій, і у відеорежимі, і безпосередньо вирушаючи до регіонів", - зазначив він.