Главное

Зеленський доручив розробити стандарт новин - Это удивило всех

20:15 09 Ноябрь Киев, Украина

Зеленський доручив розробити стандарт новин Зеленський доручив розробити стандарт новин Корреспондент.net, Сьогодні, 19:25 0 138 Фото: Прес-служба президента України Володимиру Зеленському потрібні новини за певним стандартом Глава держави вважає необхідним розробити механізм, який би запобігав поширенню недостовірної інформації.   Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до кінця 2019 року розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроект про вимоги та стандарти новин у ЗМІ. Про це йдеться в тексті указу №837/2019, оприлюдненому на сайті глави держави в суботу, 9 листопада.   "Розробка і внесення на розгляд Верховної Ради України законопроектів щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, передбачивши, зокрема, положення про вимоги та стандарти новин, механізми запобігання поширенню недостовірної, перекрученої інформації, її спростування", - йдеться в тексті указу.

  Також від Кабміну очікується розробка законопроектів, згідно з якими фізичним і юридичним особам країни-агресора буде заборонено володіти або фінансувати медіа в Україні.   Крім того, уряд має передбачити посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію.   Нагадаємо, 6 листопада Володимир Зеленський затвердив склад Ради з питань свободи слова. Її членами стали відомі юристи, редактори, журналісти, продюсери і громадські діячі.

  Також цього тижня пройшли обшуки в офіційного власника телеканалу Прямий Володимира Макеєнка. Як повідомили в ДБР, обшуки пов'язані з купівлею і продажем телеканалу.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: СМИ,&nbsp президент,&nbsp законопроект,&nbsp Кабмин Украины,&nbsp правительство,&nbsp указ,&nbsp Новости,&nbsp правительство Украины,&nbsp законопроекты,&nbsp Владимир Зеленский .