Главное

Зеленський привітав киян із Днем міста - UNP.news

15:02 29 Май Киев, Украина

Зеленський привітав киян із Днем міста - UNP.news Зеленський привітав киян із Днем міста Корреспондент.net, Сьогодні, 11:02 0 154 Фото: Прес-служба президента України Володимир Зеленський переїхав жити до Києва у 2003 році Київ - живе і справжнє місто, а в його серці народжується свобода, зазначив глава держави.   Президент України Володимир Зеленський вважає Київ "гордим і суворим містом", яке нікого не залишає байдужим. Про це глава держави написав у привітанні киянам із Днем міста на своїй сторінці у Facebook у неділю, 26 травня.   Зеленський розповів, що переїхав жити до Києва у 2003 році.

  "Із власного досвіду знаю, що у столиці особливі відносини з тими, хто приїхав її підкорювати. Це горде і суворе місто. Київ не поспішає відкривати свої обійми. Він придивляється.

Він може перемолоти тебе, а може стати рідним", - написав він.   За словами Зеленського, у Києва є "унікальна риса - він точно не залишає байдужим".   "Є те, що робить Київ - Києвом. Це запах квітучих лип і шаурми біля метро.

Це суботня тиша ранкового Подолу і невтомний гул проспекту Перемоги. Це вид із Володимирської гірки, чарівний колір каштанів і забудови "непорозуміння". Так, у цього міста не все ідеально, але це робить Київ живим. Не декоративним, а справжнім.

За це ми його і любимо", - додав він.   "У цьому місті знайшлося місце на карті для нашого Кварталу 95. У цьому місті моя дочка пішла в перший клас. У цьому місті народився мій син.

І звичайно, в серці цього міста народжується свобода. Київ, я люблю тебе!" - резюмував президент.   Раніше Володимир Зеленський "двічі" привітав українців із Днем вишиванки. Спочатку він опублікував тест російською мовою, але незабаром видалив його і написав українською.