Главное

Зеленський: Розведення допомогло зменшити обстріли - Это удивило всех

17:31 11 Апрель Киев, Украина

Зеленський: Розведення допомогло зменшити обстріли Зеленський: Розведення допомогло зменшити обстріли Корреспондент.net, Сьогодні, 16:41 0 100 Фото: Офис президента Володимир Зеленський на Донбасі Завдяки розведенню сил на Донбасі зменшилася кількість обстрілів, тому влада готує нові ділянки, заявив глава держави.   Президент Володимир Зеленський заявляє, що розведення сил і засобів допомогло зменшити кількість обстрілів у зоні ООС, і повідомляє про роботу над узгодженням нових ділянок. Про це він повідомив під час відвідування ділянки розведення сил і засобів №3 в районі населених пунктів Богданівка і Петрівське.   "Радий, що розведення сил допомогло зменшити обстріли.

Ми бачимо результат. Військові бачать результат. Ми працюємо над тим, щоб узгодити нові ділянки і щоб на землі Донбасу запанував мир", - передає слова Зеленського Офіс президента.   Главі держави доповіли, що останнім часом ситуація тут контрольована і спокійна.

  Крім того, Зеленський і керівник Офісу президента Андрій Єрмак відвідали меморіал загиблим пасажирам автобуса Златоустівка - Донецьк, який бойовики обстріляли із Градів 13 січня 2015 року. В результаті трагедії 12 пасажирів загинули, ще 19 отримали поранення різного ступеня тяжкості.   Крім того, Зеленський поклав квіти до пам'ятного знаку Герою України, майору ЗСУ Андрію Жуку, який загинув у Волноваському районі Донецької області у травні 2016 року, захищаючи побратимів від ворожої диверсійної групи.   Відзначимо, що сьогодні Зеленський поїхав на Донбас і в Запорізьку область.