Главное

Зеленський: українські морські піхотинці продемонстрували мужність і відвагу у протистоянні з російським агресором - Читать в rezonans.info

14:33 23 Май Киев, Украина

Зеленський: українські морські піхотинці продемонстрували мужність і відвагу у протистоянні з російським агресором Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня морської піхоти України відзначив роль українських морських піхотинців у захисті територіальної цілісності країни від агресії Росії. " Вітаю вас із Днем морської піхоти України - професійним святом воїнів, які володіють особливими навичками та спеціальною підготовкою і спроможні діяти однаково ефективно на суші, на морі та в повітрі, виконуючи важливі завдання за будь-яких умов бойової обстановки", – йдеться у привітанні глави держави воїнам і ветеранам морської піхоти Військово-Морських Сил України. Зеленський наголосив, що морська піхота – більше, ніж просто рід військ. "Це братерство сильних, витривалих, вірних своїм переконанням і покликанню патріотів України, які завжди там, де важко, де необхідна швидкість, рішучість і перемога.

Саме тому гасло “Вірний завжди” є справжньою візитною карткою українського морського піхотинця", - зазначив він. Президент зазначив, що за часів доленосних випробувань для України морські піхотинці своїм прикладом і вмілими діями на практиці довели високу бойову майстерність, демонструючи мужність і відвагу в протистоянні з російським агресором. "Від імені Українського народу висловлюю подяку особовому складу та ветеранам морської піхоти за стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності України. У цей день ми вклоняємось сім’ям та родинам полеглих захисників, вшановуючи пам’ять про кожного, хто віддав своє життя в ім’я України.

Переконаний, що українські морські піхотинці й надалі надійно захищатимуть свободу і незалежність нашої держави. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, добробуту, незламності духу та нових перемог. Слава морській піхоті України! Слава Україні!", – йдеться у привітанні Зеленського на його офіційному сайті. Теги: #морська_піхота #зеленський #зсу .