Главное

Зеленському довіряють 67% українців - опитування - звезды сошлись

18:17 27 Июнь Киев, Украина

Зеленському довіряють 67% українців - опитування - звезды сошлись Соцгрупа “Рейтинг” провела нові дослідження. Назвали лідерів передвиборчих перегонів. Також запитували українців про ставлення до президента. Рівень довіри до президента України становить 67%.

Такі результати свого дослідження оприлюднила соціологічна група “Рейтинг”. Також повідомляють, що Володимиру Зеленському не довіряють 26%. Запитували соціологи також про те, чи в правильному напрямку рухається Україна. Третина, а саме 33%, заявили, що так.

Протилежної думки були 40% з опитаних. Ще 27% не визначилися. “Відносно більше тих, хто має оптимістичніші погляди на стан справ у країні, спостерігаються серед наймолодших респондентів, виборців партій «Слуга народу» і «Голос». Натомість прихильники партій «Європейська Солідарність» та «Опозиційна платформа - За життя» – найбільш песимістичні у цьому питанні, - йдеться у повідомленні “Рейтингу”.

Щодо майбутніх парламентських виборів, то піти проголосувати готові 65% опитаних. Скоріше за все підуть 19%, точно не підуть 13%. Ще 3% досі не визначилися. А щодо того, кого готові підтримати, то результати поки наступні: Слуга народу - 45,3% Опозиційна платформа – За життя - 12,1% Голос - 8,4% Європейська Солідарність - 7,2% Батьківщина - 7,0% Сила і честь - 3,4% Радикальна партія - 3% Інші - менше 2% Якщо брати до уваги лідерів політичних сил, то найвищим рівнем довіри серед опитаних користується фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук.

А от найбільше не довіряють Петру Порошенку та Олегу Ляшку (80%). Загалом, рейтинг довіри виглядає так: Святослав Вакарчук - 25% Дмитро Разумков - 22% Анатолій Гриценко - 21% Ігор Смешко - 21% Юрій Бойко - 20% Юлія Тимошенко - 17% Петро Порошенко - 15% Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 20-24 червня 2019 р. .