Главное

Женевський автосалон-2021 скасували через коронавірус - Редакция rezonans.info

08:51 30 Июнь Киев, Украина

Женевський автосалон-2021 скасували через коронавірус Організатори міжнародного Женевського автосалону схвалили рішення не проводити шоу в 2021 році через пандемію коронавірусу, повідомляють швейцарські ЗМІ. "Більшість учасників виставки сказали, що, можливо, вони не братимуть участі в шоу 2021 року і що вони хотіли б взяти участь у 2022 ... Ми відмовилися від ідеї організувати автосалон-2021", - йдеться в повідомленні організаторів. Передбачалося, що шоу відбудеться в березні 2021 року.

Запланований на весну цього року автосалон-2020 також не відбувся в зв'язку з ситуацією з коронавірусом. Женевський автосалон - одна з провідних виставок у світі, на ній щорічно презентують новинки головних світових автомобільних брендів. Раніше повідомлялося, що з 6 червня Швейцарія перейшла до останнього етапу зняття обмежень. Швейцарія в рамках боротьби проти коронавірусної інфекції вводила набагато м'якші обмеження на пересування населення, ніж багато інших європейських країн.

Проте, владі вдалося досить швидко взяти ситуацію під контроль. Загалом на території країни COVID-19 заразилися понад 31,6 тис. осіб, понад 2 тис. померли.