Главное

Життя в Україні має бути комфортним, безпечним і сучасним - Зеленський у Кривому Розі - Последние новости

01:15 27 Ноябрь Киев, Украина

Життя в Україні має бути комфортним, безпечним і сучасним - Зеленський у Кривому Розі Президент України Володимир Зеленський у рамках поїздки до Кривого Рогу взяв участь в обговоренні перспектив розвитку та екологічної ситуації в Кривому Розі. "Життя в Україні має бути комфортним, безпечним і сучасним. Я сьогодні перебуваю в Кривому Розі, де ми хочемо бачити таке життя. Ми цього хочемо і вже це робимо", - заявив Зеленський, повідомляє прес-служба глави держави.

Він зазначив, що в Кривому Розі триває будівництво міжобласних автомобільних доріг. "Я сьогодні побачив, що є шляхи Кривий Ріг - Кропивницький, Кривий Ріг - Дніпро, Кривий Ріг - Миколаїв. Залишився один великий шлях - до Запоріжжя. Наступного року ми закінчимо цю дорогу.

Це з'єднання нашого прекрасного міста з іншими прекрасними містами України", - наголосив президент. Він також заявив, що місцева влада має співпрацювати з центральною владою для розвитку міста. Було також обговорено низку інфраструктурних проектів, які заплановані в місті, зокрема в рамках "Великого будівництва". Йшлося про будівництво нових доріг навколо міста.