Главное

ЗМІ США необ'єктивно висвітлюють суперечки навколо виборів - адвокат Трампа - Последние новости

05:08 20 Ноябрь Киев, Украина

ЗМІ США необ'єктивно висвітлюють суперечки навколо виборів - адвокат Трампа Американські ЗМІ виявилися нездатні об'єктивно передавати інформацію про суперечки навколо голосування на президентських виборах, заявив у четвер особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані. "Ми намагаємося обійти цю залізну завісу цензури", - сказав він на прес-конференції у Вашингтоні. Звертаючись до журналістів, він сказав, що "ви повинні робити вашу роботу і інформувати американський народ, незалежно від того, подобається вам інформація, що надходить, чи ні". "У підсумку нам тут доводиться робити вашу роботу за вас, оскільки ви не справляєтеся", - додав Джуліані.

Як повідомлялося, на прес-конференції юристи штабу Трампа повідомили про свої наміри довести, що в низці штатів робилися добре сплановані і скоординовані спроби змінити результати голосування на користь суперника чинного президента США Джо Байдена. Джуліані наголосив, що вся команда юристів працює, виходячи з реальної інформації, що надійшла до них. "Ніхто тут не дає волю фантазії", - запевнив він. За словами адвоката Трампа, цими справами опікується команда дуже досвідчених юристів.

"Я і сам здатний, буквально відчуваю в повітрі запах злочинів", - додав він. Юристи на прес-конференції пояснили, що прагнутимуть домогтися розгляду зібраних ними даних у суді. Вони переконані, що можуть виграти таку справу. При цьому учасники прес-конференції пояснили, що особливість нинішньої ситуації в тому, що їм потрібно домогтися результату за короткий проміжок часу.