Мнения

До кінця року дохідну частину бюджету України буде суттєво перевиконано – Шмигаль - Это удивило всех

21:14 27 Декабрь Киев, Украина

До кінця року дохідну частину бюджету України буде суттєво перевиконано – Шмигаль Дохідну частину державного бюджету України на 2020 рік до кінця грудня буде перевиконано, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook 26 грудня. "Станом на 23 грудня загальний фонд державного бюджету вже виконано на 100%. До кінця року доходи бюджету буде суттєво перевиконано. Коли наш уряд прийшов у березні, відставання по доходах становило майже 40 млрд грн.

Завдяки активній роботі по боротьбі зі схемами та скрутками цю цифру вдалося нівелювати. У порівнянні з минулим роком податкові органи завершують рік збільшенням зборів на більш ніж 60 млрд грн", – заявив він. Держава повністю виконує свої зобов'язання, зокрема щодо фінансування капітальних видатків, запевнив прем'єр. "На єдиному казначейському рахунку станом на 23 грудня було понад 60 млрд грн, і це абсолютний рекорд на цю дату.

Усі борги із зарплат шахтарям виплачені, кошти на закупівлю вакцин виділені, доплати у розмірі 8 тис. грн українцям, діяльність яких буде припинена внаслідок “карантину зимових канікул”, вже здійснюються", – додав Шмигаль. Станом на 1 грудня на єдиному казначейському рахунку України було понад 20 млрд грн, станом на 1 листопада – 15,1 млрд грн.

https://www.facebook.com/dshmyhal/posts/237333877833823
Доходи держбюджету на 2020 рік спочатку було передбачено в сумі 1,093 трлн грн, видатки – 1,18 трлн грн.

Після внесення змін до держбюджету заплановані доходи становлять 1,02 трлн грн, а видатки – 1,3 трлн грн. Міністр фінансів Сергій Марченко говорив, що через неотримання запланованих траншів від Міжнародного валютного фонду в межах програми stand-by до кінця року в бюджеті України не вистачає $3 млрд. Однак Шмигаль заявляв, що держбюджет України на 2020 рік буде виконано. Доходи держбюджету на 2020 рік спочатку було передбачено в сумі 1,093 трлн грн, видатки – 1,18 трлн грн.

Після внесення змін до держбюджету заплановані доходи становлять 1,02 трлн грн, а видатки – 1,3 трлн грн. Міністр фінансів Сергій Марченко говорив, що через неотримання запланованих траншів від Міжнародного валютного фонду в межах програми stand-by до кінця року в бюджеті України не вистачає $3 млрд. Однак Шмигаль заявляв, що держбюджет України на 2020 рік буде виконано. .